Održano natjecanje „Best in English“

U srijedu, 30. studenog, naša se škola ponovno priključila međunarodnom online natjecanju „Best in English“ u organizaciji Czech-us. Nakon odličnih pojedinačnih rezultata iz siječnja ove godine i 4. mjesta u ukupnom poretku, ekipa mladih i vrijednih gimnazijalaca željna novih iskustava, odlučila se ponovno okušati u znanju engleskog jezika. Sudjelovalo je tridesetak vrsnih „Engleza“ koji su pokušali opravdati uspjeh njihovih prethodnika.

U travnju ove godine posjetio nas je jedan od osnivača samog natjecanja, Jindřich Josifek, i održao prezentaciju o mogućnostima i programima koje pruža Czech-us te dodijelio nagrade petorici učenika koji su postigli najbolje rezultate, a školi je dodijeljen certifikat koji je preuzeo prof. Petar Pavlic kao organizator natjecanja u našoj školi.

Iz ovog primjera vidimo kako je korisno uključivati se u mnoge aktivnosti koje su nam pružene tijekom obrazovanja, a rezultati (kakvi god bili) vidljivi su u predanom radu i trudu koje uz naše profesore svakodnevno unaprjeđujemo.

Antonela Šepić, 4.g

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 30. 11. 2016.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.