Footloose u Gimnaziji

Učenici trećeg razreda koji pohađaju izbornu nastavu Glazbene umjetnosti ove su godine u sklopu Sajma dobrote predstavili svoju verziju popularnog mjuzikla „Footloose“ pod vodstvom profesora Damira Rodigera. Od početka školske godine marljivo su vježbali, sve dok nisu uskladili svoje vokale i plesne pokrete i zapjevali pred publikom u srijedu, 21. prosinca, u 18 sati. Izveli su deset poznatih pjesama poput „Footloose“, „Little Loving“, „Hero“ i „Almost Paradise“ kojima su rasplesali učenike i zabavili profesore.

„Bilo je zabavno raditi na mjuziklu i uz puno truda i odricanja uspjeli smo usavršiti mjuzikl do humanitarnog koncerta“, kaže jedna od solistica, Paula Kedmenec iz 3.b razreda.

Radujemo se sljedećim nastupima naših glazbenjaka koji nas iz godine u godinu uveseljavaju svojim talentima!

Maria Levačić, 3.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 22. 12. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.