Nogometašice osvojile srebrnu medalju

U petak, 3. veljače 2017. godine, održano je Natjecanje u futsalu za srednjoškolke. U dvorani Graditeljske škole Čakovec natjecale su se ekipe iz Srednje škole Čakovec, Srednje škole Prelog, Ekonomske i trgovačke škole Čakovec, Graditeljske škole Čakovec te naše Gimnazije.

Svoje nogometne vještine naše su učenice pokazale već u prvoj utakmici pobijedivši ekipu Ekonomske i trgovačke škole Čakovec rezultatom 1:0. Drugu su utakmicu igrale protiv nogometašica Srednje škole Prelog, a i tu su se pokazale boljima te su se rezultatom 2:0  plasirale u finale.

U finalnoj utakmici snage su odmjerile s  ekipom Graditeljske škole Čakovec. U vrlo napetoj utakmici naše su gimnazijalke u posljednjim minutama utakmice primile pogodak te je finale završilo rezultatom  1:0 za domaćine.

Čestitamo nogometašicama na odličnoj igri i osvojenoj srebrnoj medalji!

Pod mentorstvom prof. Roberta Siladija, za Gimnaziju su igrale: Noemy Katić, Katarina Pintarić, Karla Škvorc, Lara Vlah, Ivona Pongrac, Sara Strbad, Melisa Ciglarić, Nives Čurin, Valentina Blažeka, Nikolina Ladić, Dina Glad, Katarina Jančec.

Maja Nedeljko, 3.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 5. 2. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.