Gimnazijalci se plasirali na državno iz badmintona!

U srijedu, 15. veljače, u dvorani Ekonomske i trgovačke škole u Čakovcu održano je poluzavršno Natjecanje u badmintonu za ekipe Skupine sjever: muške i  ženske ekipe iz Srednje škole Marka Marulića Slatina i Gimnazije Fran Galović Koprivnica, muške ekipe iz  Elektrostrojarske škole Varaždin, ženske ekipe iz Gospodarske škole Varaždin i muške i ženske ekipe domaćina, Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec.

Najuspješniji mladići bili su naši učenici pod mentorstvom profesora Roberta Siladija, koji su odigrali bez ijednog poraza i vidljivo najkvalitetnijom igrom. Pozitivno iznenađenje bile su i naše djevojke koje su nakon vrlo napete i neizvjesne borbe s učenicama Gimnazije Fran Galović Koprivnica ipak uspjele zauzeti prvo mjesto. Njihov je mentor profesor Goran Karamarković.

Sve ekipe sudjelovale su s ciljem da izbore prvo mjesto u regiji Sjever koje će ih odvesti na završno natjecanje u Poreč. U tome su uspjele obje ekipe iz naše škole kojima čestitamo na borbenosti te im želimo puno sreće u završnom natjecanju!

Cijeli sportski susret zračio je borbenošću i motivacijom, ali prije svega poštenim sportskim duhom. Mladi sportaši dali su sve od sebe da pokažu svoje talente što su primijetili i navijači koji su bili velika podrška. Čestitamo svima na dobroj igri, a našim gimnazijalcima želimo puno sreće i uspjeha na državnom natjecanju!

Za Gimnazijalac su igrali: Tin Novosel, Lino Zadravec, Filip Bel, Luka Grubić te Katja Siročić, Karmela Vadlja, Jaka Fileš, Barbara Kancijan.

Maria Levačić, 3.b

objavio: Martina Mavrek   datum: 16. 2. 2017.

Prijavite se na Klokan bez granica do 10. veljače 2018. Natjecanje će se održati 22. ožujka 2018. u 12:30 sati.

PRIJAVE

« Siječanj 2018 »

22.01.2018. 10:40
Novo CARNET-ovo natjecanje: „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET pokreće novo natjecanje pod nazivom „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ namijenjeno svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.