Gimnazijalci se plasirali na državno iz badmintona!

U srijedu, 15. veljače, u dvorani Ekonomske i trgovačke škole u Čakovcu održano je poluzavršno Natjecanje u badmintonu za ekipe Skupine sjever: muške i  ženske ekipe iz Srednje škole Marka Marulića Slatina i Gimnazije Fran Galović Koprivnica, muške ekipe iz  Elektrostrojarske škole Varaždin, ženske ekipe iz Gospodarske škole Varaždin i muške i ženske ekipe domaćina, Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec.

Najuspješniji mladići bili su naši učenici pod mentorstvom profesora Roberta Siladija, koji su odigrali bez ijednog poraza i vidljivo najkvalitetnijom igrom. Pozitivno iznenađenje bile su i naše djevojke koje su nakon vrlo napete i neizvjesne borbe s učenicama Gimnazije Fran Galović Koprivnica ipak uspjele zauzeti prvo mjesto. Njihov je mentor profesor Goran Karamarković.

Sve ekipe sudjelovale su s ciljem da izbore prvo mjesto u regiji Sjever koje će ih odvesti na završno natjecanje u Poreč. U tome su uspjele obje ekipe iz naše škole kojima čestitamo na borbenosti te im želimo puno sreće u završnom natjecanju!

Cijeli sportski susret zračio je borbenošću i motivacijom, ali prije svega poštenim sportskim duhom. Mladi sportaši dali su sve od sebe da pokažu svoje talente što su primijetili i navijači koji su bili velika podrška. Čestitamo svima na dobroj igri, a našim gimnazijalcima želimo puno sreće i uspjeha na državnom natjecanju!

Za Gimnazijalac su igrali: Tin Novosel, Lino Zadravec, Filip Bel, Luka Grubić te Katja Siročić, Karmela Vadlja, Jaka Fileš, Barbara Kancijan.

Maria Levačić, 3.b

objavio: Martina Mavrek   datum: 16. 2. 2017.

« Svibanj 2018 »

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.