Sjajni nogometaši izborili put u Poreč

Dvorana Graditeljske škole Čakovec u utorak, 7. ožujka 2017. godine,  bila je domaćin poluzavršnog Natjecanja u nogometu za mladiće. Našu županiju predstavljao je „ŠŠD Gimnazijalac“ kao prvak Međimurske županije.

Uz našu ekipu sudjelovale su ekipe iz Slatine, Koprivnice i Varaždina. U skupini A učenici iz Varaždina pobjedom 5:3 protiv Koprivnice osigurali su finale, dok su u skupini B slavili učenici iz Čakovca rezultatom 3:0 protiv Slatine. Utakmica za 3. mjesto završila je pobjedom mladića iz Koprivnice (9:5), a u finalu su rezultatom 2:0 bili bolji učenici naše Gimnazije koji su svojom borbenošću, dobrim timskim radom i motiviranošću izborili put na završno natjecanje koje će se održati u Poreču.

Za „ŠŠD Gimnazijalac“ pod mentorstvom profesora Roberta Siladija igrali su: Goran Vuk, David Jurak, Martin Pajić, Dominik Jambrošić, Filip Hudin, Domagoj Kanižaj, Dominik Toma, Eugen Pintarić, Nikola Ovčar, Dominik Bistrović, Karlo Karlovčec, Matija Farkaš, Ivan Mesarić, Luka Hrženjak i Antonio Oletić.

Čestitamo našim mladićima na pobjedi i želimo im puno sreće!

Katja Siročić, 2.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 8. 3. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.