Županijsko Natjecanje iz fizike

Gimnazijalci su se opet pokazali izvrsnima, ovaj put na području fizike.

Županijsko Natjecanje iz fizike održano je u našoj Gimnaziji u srijedu, 8. ožujka 2017. godine.

Od prvih razreda svojim su se znanjem istaknuli David Karlovčec, Lana Šprajc i Martin Josip Kocijan.

Prvo je mjesto u kategoriji drugih razreda osvojio Luka Žinić, a u kategoriji četvrtih razreda Luka Strniščak.

Također, u području eksperimentalne fizike dva rada čekaju svoj poziv na državno. To su radovi „Amperova sila˝ koji su izradili učenici 3.f razreda, Rafael Goričanec i David Miser, te rad učenika 1.f razreda, Martina Bakača, pod nazivom „Slobodni pad˝.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentoricama profesoricama Meliti Sambolek, Karmeni Vadlja Rešetar i Valentini Novak!

Neva Žganec, 3.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 9. 3. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.