Održano županijsko Natjecanje iz kemije

Gimnazijalci su postigli zavidne rezultate i na ovogodišnjem županijskom Natjecanju iz kemije. Natjecanje je održano 9. ožujka 2017. godine u Gospodarskoj školi Čakovec.

U konkurenciji prvih razreda prvo mjesto osvojio je David Karlovčec, a drugo mjesto Lara Resman. Njihov mentor je profesor Krešimir Trojko.

U drugom razredu prva tri mjesta zauzeli su Filip Vinković, Lovro Pepelko i Fran Žinić čija je mentorica profesorica Mirjana Jakopčević.

Najbolji među trećim razredima pod vodstvom profesorice Davorke Majetić bili su: Gracia Grabarić, Luka Košir te Lea Hasnaš. Među četvrtim razredima najuspješnijim se pokazao Aleks Logožar čija je mentorica profesorica Davorka Majetić. Drugo i treće mjesto pripalo je Ani Jančec i Klari Ovčar, a njihov mentor je profesor Krešimir Trojko.

U kategoriji samostalnih radova najbolja je Sara Tušek čiji rad je predložen za državno natjecanje. Sarina mentorica je profesorica Davorka Majetić.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na odličnim rezultatima!

Dora Balent, 1.d

objavio: Martina Mavrek   datum: 13. 3. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.