Gimnazijalci volonteri

Tjedan volontiranja naša škola obilježila je predavanjem učenika naše Gimnazije i članova Udruge Zora. Predavanje se održalo u petak, 2. sat poslijepodnevne smjene, a prisustvovali su učenici 3. razreda.

Učenici 3.c razreda, Dino Korunić i Izak Feher, uz pomoć Damira Šajna, istaknuli su prednosti volontiranja te su ukratko predstavili Udrugu Zora. Gimnazijalci su podijelili svoja iskustva volontiranja te raspravljali na koje sve načine svatko od nas može pomoći i usrećiti one kojima je to potrebno. Pohvalom naše psihologinje Ivane Šimunić, upućenom svim gimnazijalcima volonterima, predavanje je privedeno kraju.

Završili bismo riječima profesora Zorka „Pomažući drugima, pomažemo sebi!“ te se nadamo da će se broj volontera naše škole još povećati!

Lana i Leona Matotek, 3.e

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 27. 5. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.