Dodijeljene Nagrade Zdenko Barbarić najkreativnijim maturantima

Po trinaesti put Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec nagradila je najkreativnije maturante za rad i zalaganje u izvannastavnim aktivnostima Nagradom Zdenko Barbarić.

Ovogodišnji prekrasni laureati su: Marin Bogdanić (4.d razred) koji se istaknuo kao odličan voditelj i glumac u većini školskih manifestacija, Goran Posavec (4.d razred) za postignuća u dramskom stvaralaštvu i za suradnju na literarno-scenskim projektima u školi, Alojzije Košić (4.a razred) za uspjehe u prirodoslovnom području i sudjelovanje u radu radioskupine, Lea Crnčec (4.e razred) koja je uvelike doprinijela radu Vijeća učenika i organizaciji školskih manifestacija, Laura Majer (4.f razred) nagrađena je za svoje literarno i dramsko stvaralaštvo, Maja Oskoruš (4.g razred) za uspjehe na novinarskom i likovnom području te snimanju filmova i Petra Grašić (4.d razred) koja je nagrađena za uspjehe na literarnom, ali i prirodoslovnom području.

Podsjećamo, Nagradu Zdenko Barbarić utemeljili su bivši učenici naše škole, danas poslovni ljudi, u sjećanje na svog preminulog kolegu. Zdenko Barbarić bio je jedan od osnivača gimnazijskog školskog lista Čagija, istaknuo se literarnim i novinarskim stvaralaštvom i, njemu u sjećanje, nagrada se svake godine dodjeljuje darovitim maturantima za kreativno stvaralaštvo u raznim područjima.

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 30. 6. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.