Odličan uspjeh gimnazijalaca u poznavanju hrvatskog jezika

U Gospodarskoj školi Čakovec, 5. ožujka 2018. godine, održano je 23. Natjecanje iz hrvatskog jezika. Na natjecanju su sudjelovali učenici Ekonomske i trgovačke škole, Srednje škole Čakovec, Srednje škole Prelog i Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec.

Od prvih razreda najbolja je bila Miša Ovčar. Drugo mjesto dijele naša Sanela Novak i Ozana Novak iz Srednje škole Čakovec. Mišina i Sanelina mentorica je profesorica Zlatka Grahovec Soldat. Treće mjesto pripalo je Rebeki Telebar čija je mentorica profesorica Barbara Markač-Despinić.

U kategoriji drugih razreda prva je Katja Koraj pod mentorstvom profesorice Mirjane Vidović. Druga je Dora Balent, a treća Tena Novak, a njihova je mentorica profesorica Nada Čatlaić. Od trećih razreda prvo mjesto zauzela je Tina Čatlaić, drugo Paula Petrić, a treće mjesto pripalo je Ani Koprek. Njihova je mentorica profesorica Mirjana Vidović.

Pod mentorstvom profesorice Zlatke Grahovec Soldat, prvo mjesto osvojila je Antonija Mrla, a drugo Dora Rebrek u kategoriji četvrtih razreda. Na trećem mjestu je Lea Jelenčić čija je mentorica profesorica Gabrijela Detelj.

Čestitke učenicima i njihovim mentorima na izvrsnim rezultatima!

Dora Balent 2.d

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 7. 3. 2018.

« Rujan 2018 »

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.