Održano županijsko Natjecanje iz biologije

Ovog ponedjeljka,12. ožujka 2018. godine,u našoj je školi održano županijsko Natjecanje iz biologije.  S našim su se učenicima natjecali i učenici iz Srednje škole Prelog te Srednje škole Čakovec. Osim u znanju, učenici su se natjecali i u kategoriji „Istraživački rad“.

U kategoriji prvih razreda prvo, drugo i treće mjesto osvojili su redom Lovro Pokrivač, Mirna Bilas te Gabriela Habuš, a njihova je mentorica profesorica  Tanja Šalamon. U kategoriji drugih razreda drugo je mjesto osvojio Jura Rapaić, a treće Tamara-Ana Krušelj. Jurina je mentorica profesorica Tanja Šalamon, a Tamarina profesorica Žaklin Lukša. Teuta Blažić osvojila je prvo mjesto u kategoriji trećih razreda, a Anna Braniša drugo. Teutina je mentorica profesorica  Nevenka Sinković, dok je Annina mentorica profesorica Žaklin Lukša.
Među učenicima četvrtog razreda, na drugom se mjestu nalazi Lovro Mikulić čiji je mentor profesor Krešimir Trojko, a treće je mjesto pripalo Lei Šarić s mentoricom profesoricom Tanjom Šalamon. U kategoriji „Istraživački rad“ zajedničkim su radom na Natjecanju sudjelovali David Bendelja i Franjo Križaić, učenici drugog razreda, čija je mentorica profesorica Žaklin Lukša.

Čestitamo učenicima i mentorima na sjajnim rezultatima!

Glorija Srpak, 4.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 16. 3. 2018.

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."