O B A V I J E S T

Po natječaju za zasnivanje radnog odnosa objavljenog na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje od 12. listopada 2015. godine izabrani su:

1. Marko Zeman, apsolvent studija Fizike na PMF-u u Zagrebu  za obavljanje poslova nastavnika fizike, na određeno vrijeme najdulju do 5 mjeseci,   na nepuno radno vrijeme od 6 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena.
  2. Martina Meznarić, mag. edukacije biologije i kemije, za obavljanje poslova nastavnice biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice biologije, na puno radno vrijeme.
  3. Za obavljanje poslova nastavnika biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice nepuno radno vrijeme - 20 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena neće se izvršiti izbor kandidata jer nije došlo do planirane odsutnosti nastavnice biologije.
  4. Sanela Petković, mag. educ. filozofije i mag. educ. kroatologije, za obavljanje poslova nastavnika filozofije - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i poslova nastavnika logike - 7 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno radno vrijeme do povratka odsutne nastavnice
  5. Laura Vranović, mag. educ. njemačkog jezika i književnosti i mag. educ. engleskog jezika i njiževnosti, za obavljanje poslova nastavnika engleskog jezika - 9 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i za obavljanje poslova nastavnika njemačkog jezika - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno vrijeme do povratka odsutne  nastavnice njemačkog i engleskog jezika.
  6. Marija Dobec, mag. educ. francuskog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti,  za obavljanje poslova nastavnika francuskog jezika - 4 sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. 8. 2016. godine.

Tea Dragić Runjak, mag. biol.

objavio: Miljenko Blažeka   datum: 11. 11. 2015.

Službeni Instagram

Državna matura 2019.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.