O B A V I J E S T

Po natječaju za zasnivanje radnog odnosa objavljenog na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje od 12. listopada 2015. godine izabrani su:

1. Marko Zeman, apsolvent studija Fizike na PMF-u u Zagrebu  za obavljanje poslova nastavnika fizike, na određeno vrijeme najdulju do 5 mjeseci,   na nepuno radno vrijeme od 6 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena.
  2. Martina Meznarić, mag. edukacije biologije i kemije, za obavljanje poslova nastavnice biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice biologije, na puno radno vrijeme.
  3. Za obavljanje poslova nastavnika biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice nepuno radno vrijeme - 20 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena neće se izvršiti izbor kandidata jer nije došlo do planirane odsutnosti nastavnice biologije.
  4. Sanela Petković, mag. educ. filozofije i mag. educ. kroatologije, za obavljanje poslova nastavnika filozofije - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i poslova nastavnika logike - 7 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno radno vrijeme do povratka odsutne nastavnice
  5. Laura Vranović, mag. educ. njemačkog jezika i književnosti i mag. educ. engleskog jezika i njiževnosti, za obavljanje poslova nastavnika engleskog jezika - 9 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i za obavljanje poslova nastavnika njemačkog jezika - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno vrijeme do povratka odsutne  nastavnice njemačkog i engleskog jezika.
  6. Marija Dobec, mag. educ. francuskog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti,  za obavljanje poslova nastavnika francuskog jezika - 4 sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. 8. 2016. godine.

Tea Dragić Runjak, mag. biol.

objavio: Miljenko Blažeka   datum: 11. 11. 2015.

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.