Gimnazijalci odlični u poznavanju kemije

U Gospodarskoj školi Čakovec, 8. ožujka 2018. godine, održano je županijsko Natjecanje iz kemije. Svoje su znanje pokazali učenici Srednje škole Prelog, Tehničke škole Čakovec te naše Gimnazije. Osim u znanju, učenici su se natjecali i u kategoriji „Samostalni rad“.

U kategoriji prvih razreda prvo je mjesto osvojio naš Lovro Pokrivač, drugo je pripalo Benjaminu Zadravcu iz Tehničke škole Čakovec, dok je treća bila, također naša, Una Jakšić. Lovrina i Unina mentorica je profesorica Davorka Majetić.
David Karlovčec osvojio je prvo mjesto među učenicima drugih razreda, dok ga na drugom slijedi Lara Resman, a njihov je mentor profesor Krešimir Trojko.

Među učenicima trećih razreda najbolji je bio Filip Vinković. Drugo mjesto osvojio je Matija Zadravec, a treće Fran Žinić. Filipova i Franova mentorica je profesorica Mirjana Jakopčević, dok je Matijin mentor profesor Krešimir Trojko.
Među maturantima pobjedu je odnijela Gracia Grabarić, dok je drugo mjesto osvojio Luka Košir. Njihova je mentorica profesorica Davorka Majetić.

Pod mentorstvom profesorice Davorke Majetić, u kategoriji „Samostalni rad“, prvo je mjesto osvojio Jakov Vuk.

Čestitamo učenicima i mentorima na sjajnim rezultatima!

Maja Nedeljko, 4.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 15. 3. 2018.

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."