PONOVNI VELIKI USPJEH ODBOJKAŠICA „GIMNAZIJALCA“

Gimnazijalke osvojile naslov županijskih prvakinja

U petak, 20. veljače 2015. u dvorani Ekonomske i trgovačke škole na županijskom natjecanju u odbojci učenice Gimnazije Josipa Slavenskog u Čakovcu osvojile su naslov županijskih prvakinja.

Preliminarni susreti odigravali su se u dvije skupine u konkurenciji pet srednjih škola. Nakon osvojenog prvog mjesta u grupi sa Srednjom školom Prelog i Graditeljskom školom, finalni susret bio je ogled s već dugogodišnjim suparnicama iz Ekonomske i trgovačke škole.

Iščekujući veliku borbu, gimnazijalke su vrlo koncentrirano ušle u susret lagano osvojivši prvi set. Drugi je set pružio malu neizvjesnost na samom početku, ali su znanje i kvaliteta, kao i velika želja za uspjehom,  prevagnuli u korist naših djevojaka. Rezultat je bio 2:0 u setovima, a pobjeda je bila lakša od očekivanog jer je djevojke vodila velika želja za plasmanom na državno natjecanje. Već  se 5. ožujka u istoj dvorani igraju susreti poluzavršnog državnog natjecanja. Dođite i bodrite naše odbojkašice.

Za „Gimnazijalac“ su pod vodstvom trenerice Ivia Trupković  nastupile: Inka Varga, Sara Petak, Ana Stanković, Paula Pufek, Petra Posedi , Annabella Ciglar,  Klara Novak, Zdravka Benko, Dina Sabol, Lana Novković, Jasmina Horvat, Lea Heric.

objavio: Petra Bobić   datum: 2. 3. 2015.