Učenici Gimnazije odlični u povijesti

Učenici Gimnazije pokazali znanje na Županijskom natjecanju

U petak, 6. ožujka u Srednjoj školi Čakovec održano je Županijsko natjecanje iz povijesti na kojem su sudjelovali mnogi naši učenici.

U kategoriji prvih razreda natjecali su se Zoja Vizinger, Patrik Posedi, Ivan Mesarić, Lorena Kraljić, Jakov Vuk (mentorica Ivanka Virgej) i Lorena Šimunić (mentorica Marija Borko). Među drugim razredima najbolja je bila Viktoria-Mia Jepure (mentorica Verica Mutvar), a za njom i Luka Strniščak, Karlo Posavec, Petar Strbad, Marin Bogdanić i Lucija Naranđa (mentorica Marija Borko). Od trećih razreda najbolje znanje pokazala je Doris Marciuš osvojivši prvo mjesto. U toj kategoriji također su se natjecali i Dunja Đokić, Viktorija Puzak, Manuela Frančić, Štefica Lepoglavec, Mura Horvat (mentorica Ivanka Virgej), Jelena Turk i Zoran Bali (mentorica Marija Borko). Odlična mjesta na natjecanju zauzeli su i maturanti naše škole. Marko Fijan osvojio je drugo mjesto, Nikola Geršak treće, a Sebastijan Zadravec četvrto mjesto (mentorica Marija Borko).

U tablici su prikazani učenici koji su osvojili prvo, drugo ili treće mjesto. Čestitamo učenicima i mentorima!

UČENIK

RAZRED

MENTOR

MJESTO

Zoja Vizinger

Viktoria-Mia Jepure

Verica Mutvar

Luka Strniščak

Karlo Posavec

Doris Marciuš

Dunja Đokić

Marko Fijan

4.

Nikola Geršak

4.

Autor: Martina Kolarić, 3. e

objavio: Martina Kolarić   datum: 18. 3. 2015.