KONCERTOM GIMNAZIJSKIH BENDOVA ZAPOČINJE SAJAM DOBROTE

Gimnazijski dobrotvorni tjedan traje od 12. do 19. prosinca

Ove je godine Sajam dobrote, tradicionalna dobrotvorna akcija gimnazijalaca,  podijeljen na dva dijela. Prvi dio je koncert gimnazijskih bendova (Forth dimension, Heartbeat, Kula) koji se održava u petak 12. prosinca u Prostoru s početkom u 20 sati.

Ulaznice stoje 10 kuna, a možete ih nabaviti u školi (potražite Jelenu Juras iz 2.f), dok ćete na sam dan koncerta za jedinstvenu priliku izdvojiti 15 kuna. Neka! Sav je prihod namijenjen Zakladi Ana Rukavina! Dođite, podržite naše mlade umjetnike i budimo zajedno u dobrotvornoj misiji!

Drugi dio Sajma dobrote, sam već deveti Sajam održava se 19. prosinca u Gimnaziji s početkom u 9 sati. Uz inventivne i duhovite izlagače, tradicionalne kolače, sendviče, igrice, aukciju isprika, prodaju školskih potrepština (šalabahtera) i drugih zanimljivih i prijeko potrebnih i prigodnih stvari, ovogodišnji Sajam obilježit će ZVIJEZDE… koje pjevaju!

Dođite i uvjerite se u pjevačke sposobnosti naših profesora i učenika, a još uvijek se možete i uključiti svojim kreativnim trgovačkim umijećem i idejama!

Vijeće učenika Gimnazije odlučilo je da se ovogodišnji prikupljeni iznos namjenjuje Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma, a dio ostaje u Fondu učenika Gimnazije.

Stoga, sve vas pozivamo da vesela srca udijelite/potrošite koju kunu za našu dobrotvornu akciju i da se pritom odlično zabavite!

objavio: Zlatka Grahovec   datum: 10. 12. 2008.