Glasajte za naše plesne skupine!

Hrvatski školski športski savez (HŠŠS) provodi projekt Školski plesni virtualni show čiji je cilj potaknuti učenike i učenice na bavljenje tjelesnom aktivnošću kroz ples te izražavanje na kreativan način.

Ideja Projekta je da učenici sami osmisle koreografije, a pobjednici će biti najpopularnija i najbolja plesna grupa. Najpopularniju skupinu određuje broj likeova i komentara na videu objavljenom na stranicama Hrvatskog školskog sportskog saveza, ali i na videu objavljenom na njihovom Facebook profilu. Najbolju plesnu grupu pak će odabrati stručni žiri, dok će pobjednici obje kategorije biti nagrađeni nastupom na Završnici DP –a  (Poreč ili Vinkovci).

Dvije plesne grupe naše škole odlučile su sudjelovati u natjecanju, suvremenim plesom skupina Dance expression i cheerleadingom plesna skupina Navijajmo za Gimnaziju. Plesnu skupinu Dance expression čine Franciska Telebar, Dorotea Koščak, Vilim Poljanec, Lucija Naranđa, Mija Horvat i Tonka Novoselc. Drugu grupu, čije su se članice odlučile za cheerleading, čine Marta Pongrac, Lorena Novaković, Stjepana-Kanita Sever, Stela Kuhanec, Jana Ovčar, Marta Martinjaš, Lea Novaković, Karolina Skupnjak, Elena Božić i Iva Varga.

Vrijeme glasanja, likeanja i komentiranja traje od 1. do 11. travnja, stoga požurite i podržite našu školu!

Glasajte za plesnu grupu Dance expression:

Glasajte za plesnu grupu Navijajmo za gimnaziju:

objavio: Iva Varga   datum: 3. 4. 2014.