Zlato i srebro na županijskom natjecanju u rukometu

U dvorani Graditeljske škole Čakovec u ponedjeljak, 11. ožujka,  održano je županijsko Natjecanje u rukometu za mladiće i djevojke. Na posebno kvalitetnom i zahtjevnom turniru, uz sudjelovanje 6 ekipa, naši su mladići sunakon tri pobjede, od kojih je najteže izborena bila ona u finalu protiv ekipe Preloga, osvojili prvo mjesto i zlatnu medalju, koje ih vodi na Završno državno natjecanje u Poreč.

Nakon finalne pobjede, uslijedilo je veliko veselje i radost cijele ekipe u sastavu: Mateo Hozjan, Luka Lukman, Jan Kos, Erik Horvat, Tin Tompić, Jure Škoro, Martin Hamer, Jakov Kanižić, Vilim Srnec, Antonio Vuk, Marko Tkalec, Oliver Janković, Mihael Pavlic, i Domagoj Kanižaj. Voditelj i mentor ekipe bila je prof. Suzana Trupković.

Djevojke su zamalo bile jednako uspješne, ali je susret sa Srednjom školom Čakovec završio porazom s dva gola razlike, čime su naše rukometašice osvojile srebro. Za "Gimnazijalac" su igrale: Dora Pajić, Viktorija Gašparić, Sara Strbad, Karla Zanjko, Eva Glavina, Nika Fabić, Adela Vaser, Patricija Pavlic, Gabrijela Kovač, Melisa Ciglarić, Iva Vinković, Nives Čurin, Lea Vugrinec i Manuela Komorski. Ekipe je vodila profesorica Suzana Trupković. Bravo, bravo, bravo! Ponosni smo!

objavio: Martina Mavrek   datum: 11. 3. 2019.